11 stycznia 2016

I am going to USA!

PL: Hej Wszystkim! Jak dobrze być w Polsce, mimo tego, że za oknem -15 stopni i śnieg! Powroty do domu zawsze są dla mnie świetną odskocznią od nauki, książek i pracy. Póki co korzystam z ostatnich dni wolnego, ponieważ już niedługo przede mną nowe przygody i o wiele dłuższa podróż do... USA! Teraz, gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, mogę podzielić się z Wami moimi najbliższymi planami: pod koniec stycznia rozpoczynam praktyki w Disney Worldzie oraz studia w Valencia College na Florydzie. Trzymając wizę w dłoni i patrząc na bilet lotniczy nadal nie mogę w to uwierzyć! Jeszcze podczas Sylwestra 2014 moim marzeniem była podróż do USA, która czeka mnie już za dwa tygodnie. Pamiętajcie, że to Wy ostatecznie decydujecie o swoim losie. Początki są trudne dla wszystkich: mój pierwszy wylot poza granice naszego kraju przepełniony był stresem i obawami, jednak po kilku dniach poczułam, że jestem tam gdzie zawsze chciałam być. Podczas mojego pobytu w Danii poznałam wielu bliskich przyjaciół, z którymi mamy mnóstwo planów na przyszłość. Co więcej, pracując w jednej z sieci fast-foodów zdobyłam doświadczenie i uwielbiałam każdą minutę spędzoną z moimi kolegami. :) Myślę, że kluczem do realizacji jakiegokolwiek celu w życiu jest wiara w siebie, dla wielu z nas niestety trudna do odnalezienia. Sukcesy, które osiągamy nadają nam większego powera do pracy i zdobywania coraz wyższych szczytów skutkiem czego spotykamy się z krytyką innych. Spadek motywacji jest czymś całkowicie normalnym i nie powinien być jakimkolwiek problemem, dopóki wiemy jak sobie z nim radzić. Ja wybieram wtedy opcję standardową: dobry film, koc i mnóstwo popcornu. Myślę, że najważniejszym źródłem motywacji jesteśmy my sami. Pierwszą i najważniejszą zasadą jest to, co o sobie myślimy. Nasze upadki i chwilowe słabości mogą dodawać nam sił i woli do samorealizacji, ale także sprowadzać w dół i zniechęcać do jakichkolwiek, nawet najmniejszych działań. Warto walczyć, dla siebie i o siebie.

ENG: Hello everyone! It is so good to be in Poland, even if it is freezing and snowing outside. Coming back home is always a wonderful feeling for me and a great way to escape from reality. These days I am enjoying my free time, because soon I will be having new opportunitires and longer journey to... USA! Now, as everything is planned I can tell you about my future plans: at the end of January I will start my internship in Disney World and studies in Valencia College in Florida. Looking at my VISA and plane ticket I still cannot believe that! I remember that during celebrating New Year in 2015 my main goal was to visit USA which now will take place in two weeks. Remember that you decide on which way you are going in your life. Beginnings are difficult for everyone: when I was leaving Poland in Fabruary last year, I was so stressed and worried about a lot of things. Then, after few days I realized that I was in the place where I always wanted to be. During my living in Denmark I met close friends with who I have made many plans for the future. Also, working in a well known fast-food company I got a lot of experience and I loved every second spent with my friends from work. :) I think that the key to finding any goal in your life is having faith in yourself, unfortunately, it is difficult for some people to understand that. Success is giving a lot of enegry and power to work even harder and as a result we want to gain more and more. Loosing motivation is a normal thing and it should not be a problem, as long as we know how to deal with it. I am usually choosing a movie, lot of popcorn and a blanket. The most important motivation is coming from ourselves. First and the most important point of that is what do you think about yourself. Moments of being lost can help us to give strength to realize that we have a lot of plans, but on the other hand they can also bring us down and as a result we are not willing to make any changes. Fight for yourself guys, it is worth it.


51 komentarzy:

 1. whoaa.. good to hear it.. can't wait for bunch of great shots..


  Regards,
  Aa

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, zazdroszczę, też marzę o podróży do USA. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Have a safe and Fun trip

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpowiedzUsuń
 4. oo naprawdę super! masz świetne podejście do życia, tak trzymaj i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Great post and amazing pictures :)...thx for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeju gratulacje ;) Zasłużyłaś na to ^^ fajne takie praktyki ^^ Powodzenia w wielkim świecie ^^
  blog-kilk

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo pozytywny wpis:) jesteś silna osobą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cool! I hope you enjoy your time in my home and find good people to surround yourself! I love Florida and have been there many,many times and have friends in Naples and Fort Lauderdale. I have been to Disneyworld as well. The weather is pretty good in February and March. maybe I can make it down to the Florida area and visit while you are here. I always wish you the very best no matter what continent you are on! :) I know this is only the second time I have wrote on your blog but I always try to read! always your friend, David (themissouriboy)

  OdpowiedzUsuń
 9. WOW, całkowicie Ci zazdroszczę i życzę powodzenia! :D
  Pozdrawiam, MÓJ BLOG!

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę Ci żeby nowy czas w Twoim życiu, oraz ta bajka, którą sobie wymarzyłaś, stała się realna i byś była tam szczęśliwa ;) Masz rację warto spełniać swe marzenia i dążyć do wyznaczonego sobie celu. Pozdrawiam ;) A tak w ogóle praca w Disneylandzie - łaaaaał zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 11. spędziłam w USA trochę czasu, co prawda nie na Florydzie, więc szczerze zazdroszczę, cudny czas przed Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 12. GRATULUJĘ Ci tak wielkiego sukcesu i życzę niezliczonej ilości następnych :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze nigdy nie byłam w Stanach, więc może kiedyś się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Praktyki w Disneylandzie - super sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 15. zazdroszczę i powodzenia Ci życzę;)


  http://foreveryoungxdo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję tak ogromnego sukcesu. Podobnie jak Ty jestem zdania, że o swoje marzenia zawsze warto walczyć, nigdy się nie poddawać (czasami nawet mimo przeciwności losu), a zajdziemy naprawdę daleko. Życzę pomyślności i kolejnych sukcesów na tym nowym etapie Twojego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Enjoy it and have a lot of fun there!!
  Thanks for your lovely comment on my blog: hope you come back soon ;)
  xx

  Eli

  www.acurlystyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję realizacji marzeń i powodzenia w USA:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja również zazdroszczę:))
  Pięknie wyglądasz:*

  OdpowiedzUsuń
 20. piękne widoki! zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 21. oh USA! Jak mi sie to marzy! Udanego lotu! :)

  vereeben-art.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Powodzenia w podbijaniu świata ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetne zdjęcia. Zazdroszczę wyjazdu. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 24. Życzę powodzenia w nowym rozdziale Twojego życia :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluję! Cudownie jest spełniać swoje marzenia. Ja też chciałabym wyjechać do Stanów, ale tylko na kilka dni - pozwiedzać :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Gratuluję i powodzenia na studiach :)

  OdpowiedzUsuń
 27. To od nas zależy nasz lost i to jaką historie zapiszemy na swych kartkach. Gratuluje spełniania marzeń. Świetnego i udanego wyjazdu !
  http://bykocur.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Ooo! Ale cudownie!
  Powodzenia na studiach <3

  Pozdrawiam ♥,
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 29. jej kochana! no to Ci powiem,że poszalałaś, pozazdrościć tylko odwagi!:) Mam nadzieję,że wszystko się ułoży i życzę Ci powodzenia! Czekam na mnóstwo zdjęć:D
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 30. O kurczę! To gratulację/ Udanego wyjazdu! :*
  ~best-frieend.blogspot.com zaparaszam do siebie!~

  OdpowiedzUsuń
 31. Me encanta la última foto, la que sales con el jersey de color rojo.Te invito a que visites mi blog y si te gusta te suscribas. Me haría muy feliz. Un besito.http://lassietemaravillasdeamanda.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 32. Jejku, super się czyta, jak komuś udaje się zrealizować swoje marzenia! Też do tego dążę, choć moim celem jest Anglia :D

  minimalistyczny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Świetnie, że zrealizowałaś swoje marzenie! Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Zazdroszczę ! :) Marzy mi się podróż do USA a Disneyland to marzenie z dzieciństwa... Powodzenia na studiach :)

  OdpowiedzUsuń
 35. Super, że udało Ci się spełnić marzenie ! :) też marzy mi się polecieć do USA ahh

  OdpowiedzUsuń
 36. zazdroszczę, świetnie, że udaje Ci się spełniać marzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. Fortunately in today's society it's now acceptable that individuals will likely change careers and jobs a
  few times before they obtain something that they really enjoy, something that they are perfect
  at and therefore are pleased to make an appearance to five days a week.
  The three basic colors useful for reproduction are cyan, magenta
  and yellow. But Apple has its own idea about how you
  can watch video, possesses absolutely nothing to do with standards
  that anyone else creates.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! ♥