6 lutego 2016

dreams are reality now!

PL: Cześć Wszystkim! Piszę do Was z mojego przeuroczego, nowego mieszkania na Florydzie, które przepełnione jest magią i obrazkami Myszki Miki. W Orlando wylądowałam w poniedziałek, jednak już od początku jako uczestnicy programu łączącego studia i pracę, kalendarz przepełniony mieliśmy wykładami i do tej pory nie mamy czasu na zwiedzanie. ;) We wtorek wybraliśmy się na początkową sesję, gdzie o 9 rano przywitano nas głośną muzyką i mnóstwem pozytywnej energii, której nikomu tutaj nie brakuje! Już na samym wstępie przywiązuje się tutaj mnóstwo uwagi do bezpieczeństwa. Naszym najważniejszym zadaniem, jako pracowników Disney Worldu, jest jednak kreowanie magii dla każdego z gości i sprawianie uśmiechu na twarzach. Wykładom towarzyszyło dużo zabawy, a na koniec wpadł nawet sam szef Miki, aby przybić nam piątki i zaprosić do jednego z oddziałów Disney Worldu o nazwie Magic Kingdom, co mogliście śledzić na moim snapchacie: monikaozdoba. Mimo tego, że cały dzień towarzyszył nam deszcz, spędziliśmy świetny czas oglądając paradę, tańczącego Goofiego i pałac Kopciuszka. Przed samymi zajęciami w Valencia College mieliśmy czas na zapoznanie się z innymi studentami, a także wypicie razem kawy, czy zjedzenie ciasta. Niestety, nie mogę Wam jeszcze zdradzić dokładnych planów, ale za kilka tygodni czeka mnie dużo zwiedzania! Lecę spać, dobranoc!

ENG: Hello Everyone! Finally I have some time to write to you from my new, cute apartment in Florida, which is full of Mickey's pictures. I arrived to Orlando on Monday, but since I am taking part in Disney College Program, my calendar is full of classes and I still have not found any free time to do some sightseeing. ;) We had a meeting called "Housing Session" on Tuesday: we were spreading the posivity and happiness all around! The most important part, as we are the cast members of Disney World, is creating the magic for guests and making them smile. During the classes we had a lot of fun, and at the end Mickey Mouse knocked the door to give us high five and motivate to give all our energy and passion to every single quest in Disney World. Later on, we spend a wonderful time in Magic Kingdom, which you might have seen on my snapchat: monikaozdoba. Even if the weather was not that wonderful and it was raining, we spent a wonderful day watching dancing characters and Cinderella's Castle. Before classes in Valencia College we got some snacks to eat and time to meet  other students. Unfortunately, I cannot tell you all my plans, but in few weeks I am going to have a lot of fun during visiting many places in Florida. Now I am going to sleep, goodnight!


27 komentarzy:

 1. Po przeczytaniu pierwszego zdania zaczęła zżerać mnie zazdrość.. Potem było tylko gorzej, haha :D Życzę Ci cudownie spędzonego czasu i czekam na dalsze relacje z pobytu w Stanach! Z chęcią poczytam i pooglądam zdjęcia :)

  Pozdrawiam,
  Gosha B.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie! Widac, ze jestes mega szczęśliwa i znalazłaś sie w odpowiednim dla Ciebie miejscu ❤️ zycze Ci powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fun hat!

  Have a lovely weekend :)
  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń
 4. It's so wonderful, have fun with Mickey's friends! :3

  OdpowiedzUsuń
 5. brzmi naprawdę super! świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam cię od niedawna, ale już pokochałam twoją energię i to, że sięgasz po swoje marzenia, powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale bajkowo, to musi być świetne przeżycie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajnie :) Same zdjęcia robią duże wrażenie :)
  Pozdrawiam :* Zapraszam do mnie http://calypso-written-by-daria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo ciekawy post, chciałabym tam pojechać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny post, a zdjęcia są cudowne ♥
  Dodaję do obserwowanych i liczę na to samo

  http://magicworldprincesscarmen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. ohhh Disney <3
  I love your pics <3
  http://diariodelolivlet.blogspot.com.br/

  OdpowiedzUsuń
 12. Wow wspaniale, taka praca i studia to musi być czysta przyjemność :) Chcę więcej takich wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. pałać Kopciuszka to i ja bym zwiedziła :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Welcome to USA! I hope you like it here, specially Florida...with the beach, hmmm...is just like heaven, don't you think? I didn't know there's a Disney University though?

  xoxo
  www.love-joice.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Great pictures, have a good day

  http://historiassparacontarr.blogspot.com/
  https://www.instagram.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Na pewno niesamowite przeżycie :))
  pozdrawiam cieplutko :))
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Jesteś niesamowita :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję! ♥